Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

ROD „Waszyngtona” w Warszawie otwarty na Europę - 28.08.2015

11 czerwca br. w ramach Projektu Partnerskiego Grundtviga pt.: „Re-create Your Neighborhood” realizowanego przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej, zorganizowano wizytę uczestników programu w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym im. Waszyngtona w Warszawie. Projekt realizowany był przez Dom Kultury „PRAGA” w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawa wraz z partnerami z Francji, Belgii, Chorwacji i Rumunii, przy współpracy zarządu ROD „Waszyngtona” w Warszawie.

DOC170815-17082015172133-0003

W trakcie wizyty zagraniczni partnerzy poznali  historię oraz idee przyświecające powstaniu i istnieniu Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Polsce oraz korzyści, jakie przynosi ogrodnictwo działkowe, zarówno poszczególnym użytkownikom, jak i społeczeństwu, a także środowisku naturalnemu.

IMG_3437

Wszyscy uczestnicy spotkania/spaceru byli zauroczeni pięknem warszawskich Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Waszyngtona.

Ogród oraz prezes ROD Pani Barbara Frydrychewicz  otrzymali od Domu Kultury „Praga” specjalne podziękowanie za otwartość i współpracę z innymi instytucjami.

załącznik – podziękowania Domu Kultury Praga

oma

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio