Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Spotkanie integracyjne w ROD im. F. Kotowskiego w Skierniewicach - 27.08.2015

W dniu 1 sierpnia 2015 roku w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym im.F. Kotowskiego w Skierniewicach odbyło się Spotkanie Integracyjne działkowców. 

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji wszystkich działkowców Polskiego Związku Działkowców. W obchodach uczestniczyło ok. 140 działkowców. Po Mszy Św. wszyscy zgromadzeni  udali się pod Dom Działkowca, gdzie nastąpiła uroczyste powitanie Prezesa Zarządu wszystkich gości wraz z wystąpieniem Prezesa. Zorganizowane wydarzenie miało na celu zwiększenie integracji z prośbą o włączenie się środowiska lokalnego działkowców w prace zarządu jako jeden organizm naszego ROD.

 

 

Swoja obecnością podczas uroczystości zaszczycił Przewodniczący Rady Miasta Skierniewic - Pan Andrzej Melon , który przekazał przepiękny kosz z plonami od Prezydenta Miasta Skierniewic Pana Krzysztofa Jażdżyka i w swoim wystąpieniu pozdrowił wszystkich działkowców chwaląc ich za wzorowe utrzymywanie infrastruktury i czystości na terenie swojego ROD.

 

Podczas spotkania Pani Jadwiga Sobczyńska Wiceprezes Zarządu ROD wręczyła nagrody książkowe dla działkowców których działki zostały wybrana za najpiękniejsze.

Rodzinny Ogród Działkowy im. F. Kotowksiego bierze udział w konkursie dla najpiękniejszej działki ogranizowanym p Prezydenta Miasta Skierniewic, a działka naszego ROD utrzymuje się na pierwszym miejscu w głosowaniu na stronie naszego miasta.Finał Skierniewickiego konkursu odbędzie się w 19 - 20.09.2015r podczas Dni Święta Kwiatów i Warzyw. 

Głosowanie odbywa się na stronie Urzędu Miasta Skierniewice.

Oficjalną część uroczystości zakończono uczczeniem pamięci o Powstaniu Warszawskim, oraz koncertem zespołu muzycznego.

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio