Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dni Działkowca w ROD "Gryf" w Szczecinie - 26.08.2015

W dniu 22.08.2015r o godz. 17.00 na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. "Gryf" w Szczecinie odbyły się ogrodowe dni działkowca. W uroczystości udział wzięło ok. 110 działkowców oraz zaproszeni goście.

Oficjalnej części otwarcia dokonała Pani Paula Białecka - Bielak Prezes ROD witając wszystkich zebranych działkowców i gości.

Pan Marian Pawłowski w swoim wystąpieniu złożył życzenia wszystkim działkowcom oraz odczytał list gratulacyjny z życzeniami od Szczecińskich działkowców.

Jednocześnie w swoim wystąpieniu podkreślił jak ważną role odgrywają corocznie organizowane dni działkowca stanowiące spoiwo wiążące społeczność danego ogrodu. Została również omówiona obecna sytuacja PZD w tym proces legislacyjny uchwalonego Statut PZD na XII Krajowym Zjeździe. Po inauguracji uroczystości Pani Prezes wręczyła nagrody dla uczestników w konkursie za najładniejszą działkę rekreacyjną i warzywniczą oraz w konkursie na najładniejszy bukiet kwiatowy i warzywniczy.

Po zamknięciu części oficjalnej nie zabrakło także atrakcji dla dzieci: były zorganizowane liczne konkursy z nagrodami, malowanie twarzy oraz słodki poczęstunek dla całej rodziny, a całej imprezie umilał czas zespół muzyczny ze Szczecina.

Jednym słowem można rzec, że dni działkowca w ROD im. Gryf w Szczecinie były udane, co stwierdzić można było po obecnej frekwencji i nastrojach działkowców.

Marian Pawłowski

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.