Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Podtrzymują tradycję - 26.08.2015

ROD im "Mieszka I" w Szczecinie należy do przodujących ogrodów szczecińskiego okręgu. Jest to zasługa byłego Prezesa Józefa Kosciołka i zarządu przez niego kierowanego. W tym roku nastąpiła "zmiana warty". Przewodzenie ogrodowi przejęła Pani Aniela Janicka. Ale w ogrodzie nie zmieniono stylu życia. 22 sierpnia br. o godzinie 14:00 zebrało się spore grono działkowców na ogrodowych "Dniach Działkowca" podsumowano osiągnięcia roku, oceniono perspektywę, odznaczono zasłużonych, wyróżniono wzorowych, podsumowano konkursy ogrodowe.

Ogród żyje więc pełnią życia. Nie zapomniano o byłym prezesie. Kwiaty, podziękowania, upominek.

Ogród żyje więc pełnią życia. Nie zapomniano o byłym prezesie. Kwiaty, podziękowania, upominek.

Pomyślano o weteranach i o młodych. Wspólna grochówka własne wypieki ciast, wystawa plonów, kronika, wspólne zdjęcia, dyplomy. Tradycja więc nie ginie.

Wyczuwa się entuzjazm i integrację. Ogród współpracuje ze stowarzyszeniem "Razem łatwiej" i szkołą podstawową nr 56. Tym ludziom "chce się –chcieć", robią dużo i widać to na każdym kroku jest czysto i schludnie.

Od 17:00 do późnych godzin trwała zabawa rozbrzmiewała muzyka i śpiew. Dobrze, że nowy zarząd tak pieczołowicie podtrzymuje tradycję . To owocuje sukcesem.

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio