Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Święto plonów w ROD im. mjr Dobrzyckiego w Obornikach - 10.08.2015

8 sierpnia 2015 roku działkowcy ROD im. mjr. Dobrzyckiego w Obornikach spotkali się na tradycyjnych dożynkach ogrodowych.

Wspólne spotkanie było okazją do wręczenia najaktywniejszym działkowcom  odznak „Zasłużony Działkowiec”.Srebrne odznaki otrzymali: Danuta Mantaj – Morka i Leon Ciesiółka natomiast brązowe wręczono: Marii i Feliksowi Jeske, Krystynie i Edmundowi Chudzickim, Marianowi Darnie i Zbigniewowi Sudołowi.

Każdego roku z okazji sierpniowego święta  ogrodowego zarząd  ROD nagradza dziesięć działek w ramach konkursu „Moja Działka  - Samo Zdrowie”.

Laureatami tegorocznego konkursu zostali:  Urszula i Marek Błajek, Gabriela i Stanisław Cybulscy, Marian Darna, Mieczysława i Roman Hamerlińscy, Aleksandra i Zygmunt Kaczmarkowie, Bożena i Stefan Marcinkowscy, Maria i Piotr Najderkowie, Elżbieta i Bogdan Sarowscy, Elżbieta i Zbigniew Szymasiowie oraz Anna Wysocka.  Nagrody dla w/w zwycięzców ufundował Starosta Powiatu Obornickiego.

Najmłodsze pokolenie działkowej rodziny popisywało się w konkurencjach sprawnościowych takich jak „łowienie ryb” czy rzutach do kosza. Wszyscy uczestnicy zostali solidnie nagrodzeni.

Tradycyjnie gościem naszej imprezy był Poseł na Sejm RP Romuald Ajchler  oraz przedstawiciel Starostwa powiatowego Urszula Bak.  W imprezie uczestniczyli również przedstawiciele zaprzyjaźnionych ROD z Obornik i Szamotuł. 

Ogrodowa biesiada połączona z zabawą taneczną „pod gwiazdami”  trwała do późnych godzin nocnych. Dodać należy, ze temperatura tego dnia oscylowała woków 380 C. 

 

Jan Molski - Prezes ROD

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio