Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Konkurs Prezydenta Tarnobrzega na Wzorową Działkę - 07.08.2015

Prezydent Miasta Tarnobrzega, jak co roku organizuje konkurs pod hasłem "Wzorowy ogród działkowy 2015r." Do konkursu zgłosiło się 7 Rodzinnych Ogrodów Działkowych:Związkowiec, Kamionka, Siarkopol, Nadole, Mokrzyszów, Wymysłów oraz Zwierzyniec.

Komisja konkursowa, której przewodniczy Prezydent Miasta Tarnobrzega Grzegorz Kiełb i wśród której znajduje się także reprezentacja OZ Podkarpackiego PZD dokonała w lipcu przeglądu zgłoszonych do konkursu ogrodów. Oceniane było m.in. odpowiednie rozplanowanie działki, zastosowanie rozwiązań ekologicznych i elementów ozdobnych oraz bogactwo roślin i warzyw, czyli te wszystkie elementy, które decydują o wyborze najpiękniejszej działki. Wyłoniono 3 laureatów konkursu, którzy zebrali największą ilość punktów w każdej dziedzinie. Zwycięzców poznamy już 6 września podczas obchodów Dnia Działkowca w Tarnobrzegu.

Celem organizowanego konkursu jest m.in. zachęcenie mieszkańców do podejmowania lub kontynuacji prac porządkowych oraz organizacyjno-technicznych w zakresie poprawy warunków ochrony środowiska naturalnego i bezpieczeństwa pracy na Rodzinnych Ogrodach Działkowych.
 
AH
 
Źródło: UM Tarnobrzeg

 

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio