Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

40–lecie ROD im. Marii Konopnickiej w Sierpcu - 06.08.2015

„40 lat minęło jak jeden dzień …” – słowa piosenki ze znanego serialu cisną się na usta każdemu, kto uczestniczył w obchodach jubileuszowych w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym im. Marii Konopnickiej w Sierpcu, które odbyły sie 25 lipca br.

Cała impreza rozpoczęła się z opóźnieniem spowodowanym burzą, która przeszła nad miastem. Organizatorom nie popsuło to jednak planów i po trzech godzinach ulewy rozpoczęły się główne uroczystości.

Obchody 40 – lecia ogrodu otworzył, w imieniu Zarządu, wiceprezes p. Paweł Ambor, który powitał działkowców oraz zaproszonych gości, a wśród nich przedstawicieli władz samorządowych, przedstawicieli policji, osoby wspierające działalność ROD oraz zarządu ROD, a także prezesów ROD „Malinki” w Sierpcu oraz ROD „Kolejarz” w Sierpcu.

Po przemówieniach gości, życzeniach oraz po wręczeniu okolicznych dyplomów i podziękowań nie mogło zabraknąć pamiątkowych pucharów od Krajowej Rady PZD oraz Okręgowego Zarządu Mazowieckiego PZD w Warszawie z listami gratulacyjnymi. Wręczył je długoletni reprezentant OZM PZD w Warszawie i przedstawiciel OZM Delegatury w Płocku, p. Stanisław Bogucki.

Po zakończeniu części oficjalnej, wszystkich zaproszono do wspólnego świętowania. A w związku z tym, że burza opóźniła początek uroczystości, nie popsuła humorów działkowców i chęci zabawy prawie do rana…

 

MW

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio