Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Warsztaty fotograficzne "Mali odkrywcy - wielkie możliwości" w ROD "Kadzielnia" w Kielcach - 23.07.2015

W ROD "Kadzielnia" w Kielcach odbyły się warsztaty fotograficzne dla dzieci. To efekt współpracy ogrodu z kieleckim Biurem Wystaw Artystycznych. Plener fotograficzny ma zakończyć się wystawą zdjęć.

Od kilku lat z wielkim powodzeniem kieleckie Biuro Wystaw Artystycznych prowadzi projekt pod nazwą "Mali odkrywcy – wielkie możliwości". Są to  wakacyjne warsztaty artystyczno – fotograficzne dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 17 lat. Realizowane w pięciodniowych turnusach w godz. od 10:00 do 14:00, kończą się wystawą fotografii powstałych w trakcie warsztatów. Do wystawy drukowany jest katalog. Zajęcia prowadzą: Antoni Myśliwiec – fotografik, Izabela Łazarczyk-Kaczmarek – historyk sztuki, oraz Magdalena Leśniak – malarka.

W tym roku na zaproszenie Zarządu ROD "Kadzielnia" w Kielcach, dzieci  mogły odbywać swoje warsztaty fotograficzne wewnątrz ogrodu. Uczestnicy pleneru byli zachwyceni pięknem i mnogością odmian kwiatów i krzewów w ogrodzie. Wykonywali mnóstwo zdjęć w technice makrofotografii, przy okazji wzbogacając swoją wiedzę o różnych odmianach roślin i owadów.

Ogromnym powodzeniem cieszyła się działka p. Krzysztofa Wieczorka - Gospodarza Ogrodu  ROD "Kadzielnia" z licznymi drewnianymi rzeźbami, które były wdzięcznym obiektem do fotografowania.

Zajęcia z dziećmi będą kontynuowane w ROD "Kadzielnia" z następnymi turnusami.

Prezes Zarządu ROD "Kadzielnia" w Kielcach Przemysław Kułaga

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio