Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Festyn w ROD "Jarzębinka" w Koronowie - 17.07.2015

W ubiegłą sobotę już po raz trzeci, na terenie ROD „Jarzębinka” w Koronowie zorganizowany został festyn rodzinny. Pomyślano o tych najmłodszych i najstarszych.

Jak zawsze na tego typu imprezie nie mogło zabraknąć znanego i lubianego w Koronowie Klauna Bobka. To on zabawiał dzieci, organizował konkursy, rozdawał balony i ze wszystkimi dzielił się swoim uśmiechem. Dużą popularnością cieszył się zorganizowany przez Bobka taniec Zumby.

Starsi mogli spróbować swoich sił w konkursie siłaczy organizowanym przez Centrum Sportu Kamaga; nagrodą były m.in. karnety na siłownie. Rodzice wraz z dziećmi rywalizowali w zawodach rodzinnych. Dla wszystkich uczestników czekała tradycyjna grochówka oraz chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Swoje utwory prezentował zespół Wesołe Gospodynie działający przy MGOK-u w Koronowie, były też piosenki harcerskie.

Ponadto nagrodzeni zostali najstarszy i najmłodszy uczestnik festynu. Wieczorem rozpoczęła się wspólna zabawa taneczna trwająca do późnych godzin nocnych. Organizatorami festynu byli m.in Polski Związek Działkowców, SLD w Koronowie oraz Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych. 

Artykuł "Działkowicze z Koronowa mieli swój festyn" Igora Nigmańskiego opublikowany 14 lipca br. w portalkujawski.pl

 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio