Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Spotkanie działkowców z Wronek z posłem SLD Romualdem Ajchlerem - 21.05.2015

Na zaproszenie Prezesa OZ PZD w Pile Marana Praczyka oraz Prezesów ROD Z Wronek poseł Romuald Ajchler spotkał się z nimi w dniu 11 maja 2015 roku. W spotkaniu uczestniczyli: Maria Fojt Wiceprezes OZ PZD, Aleksander Manikowski członek Prezydium OZ PZD oraz członkowie samorządów ROD miasta Wronek: Ferfet Zbigniew, Francuzik Eugeniusz, Bąkowski Henryk, Perz Piotr, Małecki Władysław, Ryzmanowski Kazimierz, Mamet Edward oraz Frąckowiak Marian.
Prezes OZ PZD poinformował posła o problemach Związku z rejestracją Statutu oraz ogrodów warszawskich zagospodarowanych na terenach przekazanych pod ogrody na mocy "Dekretu Bieruta".
Poseł stwierdził, że jest po stronie działkowców warszawskich, gdyż nie wolno tak postępować z nimi po tylu latach istnienia na tych gruntach ogrodów działkowych. W tej sprawie oraz działań Organu Nadzoru w sprawie rejestracji Statutu PZD złoży interpelacje poselską.
Na zakończenie spotkania Prezes OZ PZD zaprosił posła na X Zjazd Okręgowy PZD w Pile, który odbędzie się w dniu 30 maja 2015 roku.

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio