Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

OZ w Szczecinie - gdzie szukać środków finansowych na rozwój infrastruktury ogrodowej służącej społeczeństwu? - 23.04.2015

16.04.2015 roku Prezydium Okręgowego Zarządu PZD w Szczecinie gościło Dyrektora Wydziału Rolnictwa i Rybactwa Urzędu Marszałkowskiego oraz dwóch specjalistów, którzy przedstawili możliwości szukania drogi pozyskania środków na realizację celów wpisujących się w strategię lokalnych grup działania obejmujących miejscowości poniżej 20000 mieszkańców. Wiele naszych ogrodów spełnia taki warunek, a w związku z tym w interesie ogrodów jest nawiązanie kontaktów i przedstawienie pomysłów, które mogłyby być zaaplikowane w szerzej pojęty program, a służące okolicznym mieszkańcom i działkowcom bezpośrednio.

Po głębszym przeanalizowaniu lokalizacji naszych ogrodów w konfrontacji z rozmieszczeniem lokalnych grup działania, odbędzie się spotkanie z Prezesami tychże ogrodów, gdzie zostanie pogłębiona wiedza na temat procedur pozyskiwania środków unijnych, natomiast inicjatywa i pomysłowość będzie leżała po stronie naszych zarządów ogrodów.

Spotkanie takie odbyło się z inicjatywy i dzięki uprzejmości Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego dr Jarosława Rzepy.

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio