Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Zebranie sprawozdawczo - wyborcze w ROD "Zgoda" w Pionkach - 20.04.2015

W dniu dzisiejszym o godz. 10.00 odbyło się zebranie sprawozdawczo- wyborcze w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "Zgoda" w Pionkach. W zebraniu tym uczestniczył prezes Okręgowego Zarządu Mazowieckiego PZD pan Zygmunt Kacprzak. Działkowcy podsumowali pięcioletnią pracę ogrodu i kierującego nim Zarządu. Sprawozdanie z działalności złożył prezes ogrodu pan Zbigniew Kowalski. Pracę Zarządu wysoko ocenili w dyskusji zabierający głos dziąłkowicze. Jednocześnie w swoich wypowiedziach mówili z niepokojem o sytuacji jaka wytworzyła się wokół PZD.

W wielkim niepokojem zebrani słuchali wystąpienia prezesa Kacprzaka, który mówił o aktualnej sytuacji Związku po atakach na PZD ze strony władz Warszawy i wstrzymania procedury rejestracji statutu PZD. Jest to działanie  wymirzone bezpośrednio w PZD. Działanie władz Warszawy jest kolejnym atakiem na PZD.

Po wystąpieniu Prezesa, głos zabrał przewodniczący zebrania, który zaproponował zabranym aby zebrani skierowali stanowisko do kandydatów na prezydenta Polski, zebrani zaakceptowali propozycję przewodniczącego zabrania. Nastepnie odbyły sie wybory Zarządu i Komisji Rezwizyjnej. Zebrani jednogłośnie wybrali prezesem dotychczasowego prezesa pana Zbigniewa Kowalskiego.

W trakcie zatwierdzania uchwał zebrani uchwalili treść stanowiska, skierowanego do kandydatów na Prezydenta RP, które zostanie wysłane drogą elektroniczną. Treść stanowiska wraz z podpisami w załączeniu.

(DMATU)

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio