Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Pochwalcie się pięknym ogrodem – PLEBISCYT „OPOLSKIE OGRODY” - 03.04.2015

Nowa Trybuna Opolska na okres od 10 marca do 10 kwietnia 2015 r. przy partnerstwie: Okręgowego Zarządu Opolskiego Polskiego Związku Działkowców w Opolu, Targów Ogrodniczych FIESTA GARDEN oraz Centrum Ogrodniczego Malejki ogłosiła Plebiscyt „Opolskie ogrody”.

„Opolskie ogrody” to interaktywny plebiscyt dla czytelników i internautów z terenu województwa opolskiego skierowany do właścicieli posesji i użytkowników działek w ogrodach działkowych. OZO PZD w Opolu jako partner akcji do samego początku plebiscytu tj. 10 marca br. aktywnie współuczestniczy w konkursie m.in. poprzez bieżące motywowanie zarządów ROD do popularyzacji idei plebiscytu w ogrodach, udzielanie informacji dot. zasad udziału w konkursie i zachęcanie całego środowiska działkowego do wspierania swoimi głosami działkowców i ich działek uczestniczących w plebiscycie. W celu promocji medialnej plebiscytu opublikowano na stronie internetowej OZO PZD informację pt. „OPOLSKIE OGRODY” promującą plebiscyt wraz z linkiem do strony internetowej organizatora plebiscytu, gdzie internauci mogą oddawać głosy na najładniejszy ogród działkowy.   

Na obecnym etapie akcji Okręgowy Zarząd Opolski PZD w Opolu na bieżąco popularyzuje konkurs w ogrodach działkowych i monitoruje jego przebieg.

Zwycięscy akcji otrzymają wiele atrakcyjnych nagród m.in. vouchery o wartości 600 zł na produkty w Centrum Ogrodniczym Malejki i 615 zł w Centrum Ogrodniczym „Sasanka”. Niezależnie od ufundowanych nagród Okręgowy Zarząd Opolski PZD w Opolu ustanowił dla zdobywcy największego publicznego poparcia akcji w kategorii ogród działkowy nagrodę rzeczową w postaci – kosiarki spalinowej i publikacji fachowych.

Wręczenie nagród laureatom plebiscytu nastąpi podczas II edycji Targów Ogrodniczych FIESTA GARDEN w dniach 18-19 kwietnia 2015 r. w Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Opolu.

Okręgowy Zarząd Opolski PZD w Opolu gorąco zachęca zwłaszcza działkowców do odwiedzenia strony plebiscytu - www.nto.pl/ogrody, zapoznania się z uczestnikami akcji w kategorii ogród działkowy oraz o wsparcia ich swym głosem do 10 kwietnia br.  

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio