Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Relacja ze spotkania w ROD "Zawadzkiego" w Gryfinie - 23.01.2015

W dniu 21 stycznia 2015 roku  w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "Zawadzkiego" w Gryfinie odbyło się spotkanie Zarządu ROD z działaczami ogrodu oraz zaproszonymi przedstawicielami władz miasta z Panem Mieczysławem Sawarynem - burmistrzem Gryfina.

Spotkanie otworzył i prowadził Prezes ROD "Zawadzkiego" Pan Czesław Skonecki.

W spotkaniu licznie udział wzięli działacze Zarządu, Komisji Rewizyjnej, byłej Komisji Rozjemczej, gospodarze ogrodu i wiceprezes OZ PZD w Szczecinie Józef Romanowski.

W przemówieniach Prezesa ogrodu,  Burmistrza i Wiceprezesa OZ Szczecin poruszone były najważniejsze tematy aktualnie toczące się w naszym Związku tj. zagrożenie dla nowej ustawy i dla wybudowanych altan ogrodowych.

Pan Burmistrz w swoim wystąpieniu zapewnił, że ogrody w mieście są potrzebne i będą utrzymane. Nie występują zagrożenia dla ich funkcjonowania. Pogratulował on także i życzył sukcesów na rok bieżący.

Wiceprezes OZ PZD w Szczecinie podziękował organom samorządowym działającym w ROD za pracę, ponieważ wydarzenia ostatnich miesięcy w kraju zmuszają do pewnych refleksji i oceny zachowań różnych środowisk.

Rok 2015 będzie bardzo pracowity, bo czekają nas zebrania sprawozdawczo - wyborcze.

Wszystkim uczestnikom zebrania złożono podziękowanie za przybycie i wykonaną dotychczas pracę na rzecz ogrodu.

 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio