Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Działkowcy w wyborach samorządowych - 19.01.2015

Po raz pierwszy do wielu lat działkowcy kandydujący w wyborach samorządowych rekomendowani przez struktury Polskiego Związku Działkowców osiągnęli tak dobre wyniki. Cieszy nas, że do różnych szczebli samorządu terytorialnego wybrano 398 działkowców. Z tej grupy 59 działkowców wybranych zostało na funkcje prezydentów miast, burmistrzów, wójtów, przewodniczących rad miejskich, gminnych i powiatowych.

  Krajowa Rada pozytywnie oceniła ten wynik uznając, że prognozuje on dobrą współpracę z władzami samorządowymi z korzyścią dla rodzinnych ogrodów działkowych i społeczności lokalnych. Minione wybory samorządowe pokazały, że przy odpowiednim zaangażowaniu i promowaniu ludzi mających coś do zaoferowania mogą skutkować dobrymi wynikami. Te doświadczenia na pewno  będą miały znaczenie w kolejnych wyborach.

  Związek będzie współpracował ze swoimi radnymi udzielając im nadal pomocy i poparcia, a jednocześnie będzie oczekiwał pomocy w rozwiązywaniu problemów ogrodów działkowych oraz wspierania ich rozwoju.

 

                                                                                                       (zrs)

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio