Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Informacje z OZ

Pożegnanie przewodniczących Komisji Rozjemczych w ROD z regionu radomskiego - 10.12.2014

5 grudnia br. członkowie Delegatury Radomskiej  PZD spotkali  się z przewodniczącymi Komisji Rozjemczych z regionu radomskiego.

W spotkaniu uczestniczył również Prezes OZ Mazowieckiego PZD Pan Zygmunt Kacprzak. Prezes serdecznie podziękował zebranym za ciężką pracę społeczną.  Zachęcał do kontynuowania działalności społecznej w ogrodach, ponieważ tam doświadczeni działacze są najbardziej potrzebni. Prezes liczy, że działacze ci zasilą zarządy ogrodów w zbliżającej się kampanii sprawozdawczo – wyborczej   PZD.

Ponadto Prezes zapoznał zebranych z sytuacją wewnątrzzwiązkową. Mówił o spotkaniu prezesa PZD z panią Premier i o efektach tego spotkania. Prezes wierzy, że pani Premier pomoże nam w przyjęciu przez sejm naszej propozycji poprawki ustawy budowlanej dotyczącej naszych altan. W trakcie spotkania 8 wyróżniających się działaczy zostało odznaczonych odznakami Zasłużonego Działacza PZD. Pozostali działacze otrzymali dyplomy uznania i książki.

Na zakończenie zebrani jednogłośnie uchwalili  stanowisko, które przesłali Pani Rzecznik Praw Obywatelskich. Przy herbacie i ciasteczkach działacze wymienili doświadczenia oraz plany na przyszłość. Spotkanie upłynęło w miłej i koleżeńskiej atmosferze.

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio