Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Zajęcia edukacyjno - plastyczne dla uczniów w ROD im.Mieszka I w Szczecinie - 08.12.2014

19 listopada uczniowie, uczęszczający do świetlicy przy Szkole Podstawowej nr 55 W Szczecinie - 'Świetliczaki', udali się na wycieczkę do ROD im. Mieszka I w Szczecinie. Uczniowie byli pod opieką pani Anny Grzesiuk i Katarzyny Rymkiewicz.

Tradycyjnie dzieci zostały powitane przez prezesa ogrodu – T. Kościołka i p. A. Janicką. Dzięki ich gościnności  uczniowie SP 55 mogli zaobserwować zmiany zachodzące w przyrodzie podczas jesiennych dni.

W działkowej świetlicy odbyły się zajęcia edukacyjno – plastyczne poświęcone jesiennym witaminom zawartym w działkowych przetworach. Wielki słój 'napełniony' został przez dzieci własnoręcznie wykonanymi owocami.

Dzieci orzypomniały sobie wiersz J. Brzechwy pt: 'Na straganie' oraz degustowały plony działkowe w postaci soczystych jabłek i marchewki. Te wyjatkowe zajęcia świetlicowe zakończył słodki poczęstunek.

Pomimo niesprzyjającej pogody, wycieczka była bardzo udana, o czym świadczą uśmiechy "Świetliczaków" i podziękowania złożone działkowcom ROD im. Mieszka I w Szczecinie.

Załącznik plikowy do pobrania

podziekowania_-_uczniowie.pdf

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.