Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

"Ma Pani bardzo złych doradców i chciwe lobby" - 19.09.2014

Pani Profesor Irena Lipowicz
Rzecznik Praw Obywatelskich


Wydawać by się mogło, że działkowcy wiodą lekkie życie: wyjdą rano na działkę, wyrzucą objedzone ślimaki, wygrabią liście, zbiorą odrobinę malin i nawet nie będzie na dżem, bo ktoś zakradł się i wyzbierał wcześniej.
A tymczasem na dzień dobry, trzeba zawalczyć o ustawę o ogrodach, bo Pani Rzecznik podważa jej konstytucyjność, trzeba bronić altan działkowych, bo teraz mają być ażurowe i trzeba posprzątać podrzucone z blokowiska śmieci...
Odechciewa się uprawy działki, bo z każdego kąta wychodzi jakiś zonk.
Pani Rzecznik, my jesteśmy młodymi działkowcami i nie boimy się przeciwności losu ani Pani nieczystych zagrywek, bo dobrze wiemy, że prawo stoi po naszej stronie. Bardzo nieprzychylnie wypowiada się Pani o działkowcach, a tymczasem to my jesteśmy wyborcami i to my będziemy wkrótce decydować o Pani losie również.
Nie potrzeba nam słabych reprezentantów i zawalidróg. Jeżeli Pani nie poprze naszych starań o obronę ustawy i altan, to penie skończy Pani tak, jak Pani poprzednik. Nie każdy nadaje się do wysokich i odpowiedzialnych stanowisk. Pani nie broni społeczeństwa, tylko wystawia nas Pani na sprzedaż.
Ma Pani bardzo złych doradców i chciwe lobby. Prosimy pamiętać, że nie wszystko jest na sprzedaż!!!


Kandydaci na działkowców zebrani na szkoleniu w dniu 15.09.2014r. w Rzeszowie

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio