Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

"My już mamy dosyć tej ciągłej walki" - 07.09.2014

Szanowna Pani Rzecznik po zapoznaniu się z Pani wypowiedzią na łamach gazety Rzeczpospolita w artykule pt. "Ogródki działkowe a konstytucja" jestem zbulwersowana, że dalej uważa Pani naszą nową ustawę o Rodzinnych Ogrodach Działkowych jako niezgodną z konstytucją.

Przecież nad tym aktem prawnym pracowało szereg osób w naszym rządzie, niejednokrotnie w oparciu o analizy prawników i konstytucjonalistów.

Jestem działkowcem od ponad trzydziestu lat i uważam, że do tej pory nie było tak dobrze przygotowanego aktu prawnego, który reguluje funkcjonowanie ogrodów działkowych w naszym kraju a jednocześnie daje działkowcom możliwość wyboru do jakiego stowarzyszenia chcą należeć.

Mimo tylu listów i próśb działkowców z całego kraju dalej nie chce Pani stanąć po naszej stronie i uznać naszej ustawy, zamiast studiować konstytucję powinna Pani pomagać ludziom.

Proszę, aby przemyślała Pani czy robienie kolejnej rewolucji w prawie działkowym będzie dobre dla działkowców. My już mamy dosyć tej ciągłej walki.

 

Z poważaniem

Teresa Szymańska

ROD "Odnowa" w Szczecinie

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio