Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

"Działkowcy potrafią walczyc o swoje" - 14.07.2014

W minioną sobotę odbyło się posiedzenie Zarządu Ogrodu ,,STORCZYK” w Radomiu. Na zebraniu tym omawialiśmy przygotowania do zebrania wszystkich członków naszego ogrodu, zgodnie z ustawą z 13 grudnia 2013 r., w której posłowie nie zapomnieli o tym by działkowcy wybrali opcję przynależności. 

Na zebraniu tym omawialiśmy przygotowania do zebrania wszystkich członków naszego ogrodu, zgodnie z ustawą z 13 grudnia 2013 r., w której posłowie nie zapomnieli o tym by działkowcy wybrali opcję przynależności. 

Ci sami posłowie zapomnieli jednak o innej ustawie ustalić co to jest altanka na działce PZD. Nie wiedząc ustalili, że nie może być ona większa niż 35m2 .

To wszystko jest dziwne bo niemal wszyscy posłowie bywali na działkach. Nawet na działkach bywał pan Premier. Ostatni raz go widziano na działkach Waszyngtona gdzie siedział wśród pięknych altan. Są posłowie, którzy są działkowcami albo byli jak nasz poseł z Radomia reprezentujący PO i był właścicielem ładnej altany.

Mamy pecha – amnezja posłów.

Ale Sąd Administracyjny wie jak ma wyglądać altana. Podobnie jak wcześniej Prezes Sądu Najwyższego wiedział jak winna wyglądać ustawa działkowa.

Wszyscy wiedzą i ci z Sądu i ci z Rządu a wygląda to wszystko tak jak w przysłowiu o kozie i drzewie.

 Ale panowie! my już nie jesteśmy pochyłym drzewem. Potrafimy walczyć o swoje. Rok 2013 był tego dowodem, a my nie zapomnieliśmy jak się to robi.

 

 

                                                                        Za Zarząd

                                                                            Prezes

                                                                    Zygmunt Kacprzak

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio