Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Festyn dla dzieci w ROD "Zagłębie" w Sosnowcu - 11.07.2014

W dniu 5.07.2014r. na terenie ROD "Zagłębie" w Sosnowcu zorganizowano festyn dla dzieci działkowców pod hasłem "Witamy Lato". Na spotkanie przyszło 140 dzieci ze 100 działek ogrodu. Każde dziecko otrzymywało słodycze, soki ,wodę oraz balony z życzeniami dobrej zabawy.

Przygotowano dmuchany zamek, dmuchaną tarczę do rozgrywania konkursu pt. "Sokole Oko". Pod hasłem "Bezpieczne Miasto" zaproszono policjantów i strażaków miasta Sosnowiec, którzy dla dzieci zorganizowali szkolenia związane z bezpieczną zabawą na terenie ROD oraz kształtowaniem bezpiecznych postaw w stanach zagrożenia. Pokazy cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci, które brały aktywny udział w proponowanych przez strażaków i policjantów prelekcjach. Zorganizowano konkursy i zabawy. Każde dziecko nagrodzono, a zwycięzcy poszczególnych konkursów otrzymali nagrody ufundowane przez Zarząd Komisaryczny ROD Zagłębie.

Spotkanie uatrakcyjniła wata cukrowa kręcona przez pana Pawła, dla dorosłych przygotowano ciasto, które upiekły działkowiczki, a w specjalnie przygotowanym namiocie Panie malowały dzieciom buzie.

Impreza przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.

 

Źródło: strona internetowa OZ Śląskiego

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio