Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Piknik dla dzieci w ROD "Przyszłość" w Rzeszowie - 24.06.2014

W dniu 21 czerwca na terenie ROD "Przyszłość" w Rzeszowie odbył się Piknik dla dzieci. Współorganizatorem zabawy był ROD im. "H. Wieniawskiego" w Rzeszowie oraz Podkarpacki Bank Spółdzielczy.

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, które były interesujące dla każdego z naszych milusińskich. Starsze dzieci mogły bez ograniczeń korzystać z dmuchanej zjeżdżalni, trampoliny, dla mniejszych przygotowany został kącik malucha z basenem z kulkami oraz odpowiednio mniejszą dmuchaną zjeżdżalnią.

Dużym zainteresowaniem najmłodszych działkowców cieszyły się pokazy pojazdów i wyposażenia straży pożarnej oraz przekazywane informacje przez funkcjonariuszy OSP Zalesie.

Ratownicy medyczni zapoznali uczestników pikniku z zasadami udzielania pierwszej pomocy do czasu przyjazdu służb ratunkowych.

Wielki entuzjazm, nie tylko wśród chłopców, wzbudziła możliwość strzelania do tarcz z karabinków na kulki pod okiem instruktora.

Równie dużym powodzeniem cieszyła się prezentacja motocykli, możliwość przystrojenia głowy kaskiem i zasięgnięcie informacji od właścicieli na temat ich hobby.

Dzieci brały udział w wielu zabawach, takich jak na przykład przeciąganie liny, malowanie twarzy, kąpiele w basenie z piłeczkami.

Dla wszystkich uczestników pikniku Zarządy ROD wraz ze sponsorem przygotowały drobne upominki. Nie zapomniano także o poczęstunku dla wszystkich uczestników pikniku.

Roześmiane i zadowolone twarze dzieci i ich opiekunów świadczyły o tym, że zabawa podobała się wszystkim.

WM

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.