Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

"Piracka Zabawa" w ROD "Czarnieckiego" w Stargardzie Szczecińskim - 20.06.2014

W dniu 14 czerwca 2014 roku na terenie ROD im. Stefana Czarnieckiego Zarząd ROD zorganizował Festyn z okazji Dnia dziecka pt. "PIRACKA ZABAWA" festyn rozpoczął się o godzinie 13-tej.

W zabawie wzięło udział ok 90 dzieci - Mali przyszli działkowcy bawili się w rytm muzyki szantowej, a także utworów o tematyce morskiej a Zarząd wspólnie z Wolontariuszami ze Stargardzkiego Centrum Wolontariatu pod kierunkiem Prezes Anny Rybak przygotowali Dzieciom wiele zabaw i konkursów.

Na wzniesionym maszcie przy świetlicy ROD powiewały flagi  PZD i Piracka jako, że hasło festynu to - Piracka zabawa. Dzieci przebrane za piratów okupowały łódź, w której pływały  ryby - przygotowane do konkursu łowienia rybek.

Był także konkurs na najładniejszy strój Pirata i piosenki szantowej. Moc prezentów i słodyczy, które dzieci otrzymały w "paczkach" wraz z dyplomami uczestnictwa w zabawie oraz nagrody konkursowe, Zarząd ROD otrzymał od sponsorów i darczyńców.

Tą drogą chcielibyśmy podziękować darczyńcom, którzy otworzyli swoje serce dla Dzieci ROD: Senator RP  Sławomir Preiss, Europoseł  Bogusław Liberadzki, Prezydent Miasta Stargardu Szczecińskiego Sławomir Pajor, Starosta Powiatu Stargardzkiego  Waldemar Gil, Prezes Zarządu PEC w Stargardzie Ryszard Wasiłek, Prezes Zarządu Rarytas w Stargardzie, Radny Miasta Stargard Kandydat na Prezydenta Miasta Amadou Sy, Radny Miasta Stargard Kamil Chwałek, Radny Powiatu Krzysztof Ciach, Radna Powiatu Ewa Węgielnik, Prezes Centrum Wolontariatu w Stargardzie Anna Rybak, Prezes OSiR w Stargardzie  Beata Radziszewska.

I tym wszystkim, których nie wymieniliśmy a włożyli wkład w udaną zabawę dzieci ROD. Dzieci wracały do swoich rodziców i dziadków szczęśliwe z uśmiechami na twarzach, jak to dobrze  móc sprawić radość Naszym Małym Przyszłym Działkowcom.

Hanna Bobrowska

 

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.