Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Dzień Dziecka w ROD im. Zielony Zakątek w Chodzieży - 09.06.2014

W dniu 8 czerwca 2014 roku Kolegium Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Chodzieży wraz z Urzędem Miasta i Starostwem Powiatowym zaprosiło do ogrodu im. Zielony Zakątek dzieci działkowców oraz z miasta Chodzieży na festyn z okazji Dnia Dziecka. Przewodniczący Kolegium Henryk Koźlarek otwierając uroczystość powitał i zaprosił do zabawy w imieniu wszystkich zarządów ogrodów licznie przybyłe dzieci z rodzinami oraz zaproszonych gości: Burmistrza Chodzieży Jacka Gursza oraz Wiceprezesa OZ PZD w Pile Marię Fojt.

Zarządy ogrodów postanowiły po raz kolejny podczas festynu podarować dzieciom jeszcze jeden dzień przyjemności jak również popularyzować wśród dzieci najważniejsze idee ogrodnictwa działkowego czyli: aktywność fizyczną, ruch, wypoczynek i rekreację w bezpośrednim kontakcie z naturą.

Festyn uświetniły występy zespołów tanecznych działające przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Chodzieży oraz przy Młodzieżowym Domu Kultury w Chodzieży. Oprawę muzyczną zapewnił Chodzieski Dom Kultury. Zarządy ogrodów przygotowały dla dzieci liczne gry i zabawy oraz konkursy. Dzieci po ogrodzie woziła konna bryczka. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody, napoje, owoce i słodycze oraz kiełbaskę z grilla. Pogoda dopisała więc dzieci wraz z rodzicami bawili się wspaniale.

 

Jolanta Mysiak  

Prezes ROD im. Pod Gruszą w Chodzieży

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.