Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Dzień Dziecka w Poznaniu - 09.06.2014

Zarządy dwóch poznańskich ogrodów: im. Lotnictwa Polskiego i 2 Armii Wojska Polskiego postanowiły wspólnie zorganizować Dzień Dziecka. 7 czerwca 2014r. na placu przed Domem Działkowca w ROD im. 2 Armii WP zebrali się najmłodsi „działkowcy” z tych dwóch położonych obok siebie jeżyckich ogrodów.

Przy pięknej pogodzie, na odświętnie udekorowany plac przybyły dzieciaki z rodzicami i dziadkami. Powitali ich prezesi ogrodów Ewa Rowińska i Zdzisław Śliwa, którzy przekazali prowadzenie imprezy pani Andżelice i pani Joannie. Dzielnie pomagali im członkowie zarządów na czele z wiceprezesem Henrykiem Garsztką z ROD im. 2 Armii WP, by dzieci bawiły się wspaniale. Były konkursy rysunkowe o tematyce ogrodowej, gry i zabawy oraz konkurencje sportowe jak choćby popularne na zachodzie Europy kule (boule). Zwycięzcy oraz wszyscy uczestnicy konkursów otrzymywali słodkie upominki. Śmiechu i zabawy było co niemiara.

Szczególną atrakcję dla dzieci stanowił wąż boa „konstruktor” przyniesiony przez panią Andżelikę. Po 3-godzinnej zabawie wszystkie dzieci otrzymały wylosowane upominki oraz poczęstowane zostały przez sponsora Sklep Radex pysznymi lodami. Dzieciaki opuszczały teren zabawy z uśmiechniętymi buziami.

 

Opracował: TAD

Zdjęcia: A.G.

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio