Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Kolejna Konferencja Krajowa poświęcona wdrażaniu nowej ustawy działkowej - 28.01.2014

Polski Związek Działkowców od długiego czasu przygotowuje się do wprowadzenia nowej ustawy działkowej w życie. Temu m.in. będzie poświęcona Konferencja Przewodniczących Okręgowych Komisji Rewizyjnych i Głównych Księgowych OZ PZD, która odbędzie się 28 i 29 stycznia br. w Warszawie. W posiedzeniu weźmie także udział prezes PZD Eugeniusz Kondracki, przewodnicząca Komisji rewizyjnej Maria Fojt, a także  mec. Tomasz Terlecki i mec. Bartłomiej Piech.

W  programie przewidziano omówienie m.in. takich tematów jak: system ogrodnictwa działkowego według nowej ustawy, stan prawny ROD, likwidacje i roszczenia w świetle nowej ustawy, walne zebrania sprawozdawcze, przekształcenie PZD w stowarzyszenie ogrodowe, rola Okręgowej Komisji Rewizyjnej w nowej rzeczywistości prawnej, zamknięcie działalności PZD w obecnej formie prawnej.

W minionym tygodniu w podobnej konferencji wzięli udział prezesi i dyrektorzy biur OZ. Zaplanowana jest także konferencja instruktorów ds.ogrodniczych, inspektorów terenowo-prawnych i inspektorów inwestycyjnych.

(mz)

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.