Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Działkowcy oczekują na podpis Prezydenta pod nową ustawą - 16.12.2013

                                                                                                       Pan Prezes

                                                                                                       Eugeniusz Kondracki.

 

Szanowny Panie Prezesie.

Dość dużo posługuję się w swojej pracy SMS-sami. Ale dzisiejszy z Krajowej Rady i z Pana podpisem był naprawdę bardzo oczekiwany i miły dla nas działkowców. Senat uchwalił projekt ustawy łącznie z poprawkami. Teraz tylko Pan Prezydent Komorowski aby ją podpisał i... wszyscy odetchną z ulgą.

Serdeczne gratulacje Panie Prezesie, gratulacje dla Krajowej Rady, dla wszystkich którzy o tą ustawę walczyli. Myślę, że wszyscy działkowcy z woj. lubelskiego też wnieśli swoją cegiełkę do budowy tego domu zwanego ustawą.

Okręgowy Zarząd PZD w Lublinie organizując spotkania działkowców z parlamentarzystami, jak też pikiety na rzecz uchwalenia nowej ustawy - swoim zaangażowaniem wiedział co robi, i dzisiaj to wiemy, że ich trud na czele z Prezesem OZ PZD w Lublinie miał sens i przyniósł efekty.

Myślę, że wszyscy działkowcy w kraju są Panu wdzięczni. Dlatego dla Pana jak i całej Krajowej Rady, my działkowcy z ROD im. B. Leśmiana w Zamościu przesyłamy jak najgorętsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia a w Nowym 2014 Roku życzymy aby spełniały się Panu wszystkie najskrytsze marzenia, żeby miał Pan pełną satysfakcję z wykonywanej pracy. Do tego wszystkiego potrzeba dużo zdrowia - czego Panu życzymy najwięcej.

 

Prezes Jan Serafin

oraz Zarząd ROD im. B. Leśmiana w Zamościu

 

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio