Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Informacja ze spotkania w Biurze Senatora Bogdana Klicha w Krakowie - 11.12.2013

Umówione spotkanie małopolskich działkowców w dniu 10.12.2013 r. z Senatorem PO - Panem Bogdanem Klichem nie doszło do skutku z powodu zagranicznego wyjazdu Senatora.

Delegację działkowców przyjęła dyrektor biura Senatora Pani Kamila Bogdańska. Na wstępie Pani dyrektor wyraziła zadowolenie z osobistego kontaktu z działkowcami, zobowiązując się do szczegółowego przekazania Panu Senatorowi Klichowi intencji działkowców.

W rozmowie działkowcy nakreślili pokrótce drogę jaką przebyła ustawa o r.o.d. od momentu wyroku TK do dzisiaj. Jutro los działkowców spocznie w rękach Senatorów podczas głosowania. Rolą działkowców podczas spotkania było utwierdzić w przekonaniu Senatora, że przyjęta przez Sejm RP ustawa jest rzetelnie przygotowana i satysfakcjonuje środowisko działkowców. Działkowcy przekazali także swoje obawy dotyczące szkodliwych działań nielicznych byłych działaczy, atakujących PZD i próbujących wpływać na zmianę przepisów powstałej ustawy dla swoich partykularnych interesów. Bezpodstawne zarzuty ze strony przeciwników ustawy, nie tylko obrażają działkowców, ale wywołują niepotrzebne obawy o los ustawy, na którą tak długo czekają.

E.B.

 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio