Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Wzięliśmy udział w akcji Szlachetna Paczka - 09.12.2013

Krajowa Rada Polskiego Związku Działkowców, Komitet Inicjatywy Ustawodawczej Projektu Ustawy o ROD oraz Wydawnictwo „działkowiec” wspólnie wzięli udział w akcji Szlachetna Paczka, pomagając w ten sposób jednej z podlaskich rodzin, znajdującej się w wyjątkowo trudnej sytuacji materialnej.

W zaledwie w trzy dni udało się nam zebrać aż 9 kartonów z  różnego rodzaju produktami – zaczynając od żywności, poprzez środki chemiczne, kończąc na ubraniach, butach, kocach, pościeli, przyborach szkolnych itp.

Z informacji jakie dotarły do nas od organizatorów wynika, że paczka trafiła już do wybranej rodziny i sprawiła jej niemałą radość. Cieszymy się, że poprzez ten mały gest mogliśmy wspomóc tych, którzy potrzebują pomocy.

 - To bardzo szczytna i szlachetna akcja. Cieszę się, że wzięliśmy w niej udział i tym samym sprawiliśmy radość jednej z tysięcy potrzebujących rodzin. - Mam nadzieję, że w przyszłym roku, nie tylko my, ale także okręgowe zarządy dołączą do tej inicjatywy – powiedział Prezes PZD Eugeniusz Kondracki.

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.