Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Senator Robert Dowhan- jestem na TAK - 02.12.2013

Kolejny raz przedstawiciele Zielonogórskich ogrodów działkowych złożyli wizytę w biurze senatorskim. Tym razem gościliśmy u Senatora Roberta Dowhana. Kilkuosobowa delegacja już drugi raz w tym roku odwiedziła Pana Senatora (pierwsza wizyta odbyła się wiosną br.). Dzisiaj kiedy sprawa ustawy działkowej jest już na ostatniej prostej przedstawiciele samorządów ogrodowych zwrócili się do pana Senatora o poparcie dla przyjętego przez Sejm dokumentu.

Pan Senator zapewnił, iż mimo że tematyka ogrodnictwa działkowego nie jest mu najbliższa to docenia wkład i aktywność działkowców w napisanie ustawy i udział w jej  jednogłośnym przyjęciu przez Sejm.

Pan Senator uważa, że ciężka praca wielu ludzi oraz kompromisowe rozwiązania zawarte w ustawie nie powinny zostać zmarnowane dlatego będzie głosował za przyjęciem tej ustawy przez Senat.

Spotkania z Zielonogórskimi senatorami, (czytaj o spotkaniu z Senatorem Stanisławem Iwanem)  dają podstawy do zadowolenia. Okręgowy Zarząd  PZD w Zielonej Górze uzyskał od Zielonogórskich Senatorów oświadczenie o pozytywnych rekomendacjach dla projektu obywatelskiego ustawy o ROD.

 Rafał Hawryluk

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio