Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

"Dziękujemy za ciężką pracę na rzecz działkowców, ogrodów i Związku" - 19.11.2013

                                                                                                         Pan

                                                                                                         Eugeniusz Kondracki

                                                                                                         Prezes Krajowej Rady PZD

 

Podziękowanie

 

Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. XX-lecia w Szczecinie wraz z Komisją Rewizyjną i Komisją Rozjemczą z wielką radością przyjęli informacje o przełomowym spotkaniu Prezesa PZD Eugeniusza Kondrackiego - Prezesa OZM PZD Stanisława Zawadki, pełnomocników komitetu Inicjatywy Ustawodawczej Projektu Ustawy ROD mec. Bartłomieja Piecha i mec. Tomasza Terleckiego z Premierem Donaldem Tuskiem.

 Panie Prezesie w imieniu wszystkich działkowców naszego ogrodu, serdecznie dziękujemy Panu, za doprowadzenie z Premierem RP do przełomowego spotkania w wyniku czego Premier zapewnił, że nowa ustawa działkowa wejdzie w życie przed terminem wyznaczonym przez Trybunał Konstytucyjny.

 Wierzymy, że tym razem Premier Donald Tusk dotrzyma zobowiązania złożonego przed państwem. Natomiast Panu Panie Prezesie życzymy dużo zdrowia i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

 Dziękujemy za ciężką pracę na rzecz działkowców, ogrodów i Związku oraz za cierpliwość, charyzmę, wiarę w zwycięstwo i nieustanne zachęcanie wszystkich działkowców do walki o ustawę.

 Nie mniejsze podziękowania należą się również naszym mecenasom. Prosimy o przekazanie im wyrazów podziwu i szacunku za Ich wiedzę i zaangażowanie.

 

 Z poważaniem i wyrazami szacunku

Prezes Marian Cichocki

 

 

Szczecin, dnia 18.11.2013 r.

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.