Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

"Arogancja i buta doprowadzi was do upadku" - 05.11.2013

SZANOWNY PANIE PREMIERZE

 

Do końca roku pozostało 75 dni a roboczych 55 dni , natomiast Pani Marszałek Kopacz nie wyznaczyła terminu czytania projektu o rodzinnych ogrodach działkowych , czy naprawdę PO nie zależy na działkowcach , którzy mają jeszcze coś dopowiedzenia przy urnach wyborczych, bo na razie jeszcze nie mamy zakazu głosowania.

Panie Premierze

Obecny rząd i koalicja jest skłócona z tymi, którzy muszą pracować do 67 lat, ze związkami zawodowymi, działkowcami, w sprawie referendum o sześciu latkach , czy Panu nic nie mówi ,że idziecie złą drogą , która wyprowadzi was na manowce , bo nie można się upierać i twierdzić, że my mamy tylko monopol na władzę , władza nie jest dana wam na zawsze , trzeba o tym pamiętać.

Arogancja i buta doprowadzi was do upadku, bo jak można na siłę uwłaszczać działkowców, tylu ludzi mądrych twierdzi, że uwłaszczenie jest niezgodne z konstytucją RP a posłowie PO i SP prowadzą na siłę do upadku ogrodnictwa w Polsce.

Często powołuję się Pan na stan darty europejskie , dlaczego nie wzoruje się Panna prawie Niemieckim w sprawie ogrodów działkowych, Pani kanclerz Merkel wspiera ogrodnictwo , bo nie można wszystko zabetonować , ogrody działkowe to zielone płuca miast i miasteczek , trzeba o tym pamiętać.

My działkowcy z ROD „Fantazja " we Wrocławiu mamy nadzieję , że zajmie Pan stanowisko jako premier w tej, tak ważnej sprawie dla działkowców.

 

Działkowcy z Wrocławia

 

 

 

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio