Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Czy na pewno chodzi tu o dobro działkowców? - 16.10.2013

Jestem działkowcem w ROD „Lenpol" w Szczytnie. Z uwagą śledzę prace podkomisji, zajmującej się nową ustawą działkową, gdyż rozpatruje ona sprawy dotyczące mnie osobiście.

Zdecydowałem się napisać ten list ponieważ nie godzę się na to co się działo podczas prac podkomisji w dniach 10-11 września 2013 roku. Arogancja i lekceważenie ze strony Pani Przewodniczącej Krystyny Sibińskiej oraz posłów PO są przerażające. Nie godzę się na to!

Nie rozumiem czym kieruje się Pani Przewodniczącą, ale na pewno nie dobrem działkowców.

Nie godzę się na manipulacje oraz niedopuszczanie do dyskusji nad wnioskami przedkładanymi przez pełnomocników Komitetu. Pełnomocnicy Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej reprezentują również mnie. Są to specjaliści, którzy znają sprawy działkowe bardzo dobrze i jako reprezentanci społeczności działkowej mają prawo brać udział w pracach podkomisji. Dlaczego się ich lekceważy i uniemożliwia pracę dla naszego dobra?

W związku z zaistniałą sytuacją nie dziwi mnie, że przedstawiciele Komitety wyszli z sali obrad. W pełni popieram tę decyzję.

Apeluję również o niedopuszczanie do samowoli przewodniczącej podkomisji i ukrócenie manipulacji jakich dopuszcza się Pani Przewodnicząca!

 

Z poważaniem

Zdzisław Baranowski

Jan Bańkowski

Działkowiec z ROD „Lenpol" w Szczytnie

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio