Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dziękujemy za Wasze wsparcie - 11.10.2013

tak_male-LOGO-green_strockDziękujemy wszystkim przybyłym na demonstrację pod Sejmem RP i Kancelarią Premiera. Państwa obecność, nawet osób z najodleglejszych okolic Polski, jest dla nas dowodem, że nasze starania o przyjęcie przez Sejm obywatelskiego projektu ustawy o ROD mają głęboki sens i realne szanse na sukces. Jesteśmy pełni uznania i wdzięczności za Wasz wysiłek i nierzadko niewygody, jakie podjęliście się znosić, aby dotrzeć dziś do Warszawy. 

Mamy nadzieję, że ten dowód determinacji i zaangażowania Państwa w idee prezentowane przez obywatelski projekt ustawy o ROD, znajdzie również należyte uznanie u wszystkich Parlamentarzystów. Głęboko wierzymy, że dzisiejsze wydarzenia sprawią, iż do posłów PiS, Twojego Ruchu, SLD, PSL oraz ID, którzy dotychczas wspierali projekt obywatelski, dołączą również przedstawiciele pozostałych ugrupowań.

Mamy też nadzieję, że dzięki Waszej obecności,  projekt obywatelski zostanie uchwalony i

przed 20 stycznia 2014r.  obok 924 801 podpisów obywateli, którzy już opowiedzieli się za projektem obywatelskim,znajdzie się również podpis nr 924 802 złożony przez Prezydenta RP Pana Bronisława Komorowskiego

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej

Projektu Ustawy o ROD

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio