Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Działkowcy komentują manifestację - 15.10.2013

Na adres mailowy KR PZD spływają gratulacje za świetnie zorganizowaną manifestację. Jednocześnie działkowcy zauważają, że mimo takiej liczebności pokojowa manifestacja okazała się zbyt spokojna dla mediów ogólnopolskich, które skupiły się bardziej na sensacji, niz pokazywaniu działkowców.

"Hipokryzja Pana Premiera, w sprawie PZD stanie się w przyszłości jej akademickim przykładem. Wczorajszej manifestacji "nie zauważyły" największe "przekaziory" RP (TVP-1, TVN) i to jest też, moim zdaniem, knebel w wykonaniu Państwa w stosunku do działkowców. Odnoszę nieodparte wrażenie, ze tylko społeczne nieposłuszeństwo może ewentualnie spowodować zmiane stosunku do "działek", a póki co BROŃMY się!" - napisał Józef Biernacki z ROD 'Bratek" w Lesznie.

Z kolei Ewa Miaszko-Tiomkin z ROD "Rosa" w Warszawie pisze:

"Gratulujemy efektów skutecznego działania i wspaniałej organizacji wczorajszej manifestacji. W imieniu działkowiczów i zarządu naszego ogrodu przesyłam gorące pozdrowienia".

 

"Panie Prezesie! Dobra robota - Gratuluje i dziękuję w imieniu swoich działkowców" - pisze Janusz Ciechan z Warszawy.

 

"W imieniu działkowców i zarządu Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Kolejarz" w Kutnie dziękujemy Panu Prezesowi oraz Krajowej Radzie PZD, składamy serdeczne podziękowania za trud jaki Państwo włożyli oraz wspaniałą organizację manifestacji" - napisał Dariusz Pasiński z ROD "Kolejarz" w Kutnie.

 

 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio