Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Podziękowania Prezesa PZD Eugeniusza Kondrackiego - 11.10.2013

Warszawa, dnia 11 października 2013 r.

 

Szanowni Działkowcy!

 

Hasło przewodnie naszej manifestacji w Warszawie 10 października br. „Tylko razem obronimy ogrody” sprawdziło się już w czasie jej trwania. Podziałała presja 15 tysięcznej, barwnej, zwartej i zjednoczonej wokół wspólnego celu manifestacji. To w dużej mierze za sprawą Waszej obecności, Waszego zaangażowania możemy mówić o sukcesie manifestacji. Jeszcze nie do końca, ale jest bardzo duży postęp. Jest nadzieja na dobre prawo dla działkowców i ogrodów.

Szkoda, że po 24 latach demokracji sprawy żywotne dla jednego miliona polskich rodzin trzeba załatwiać na ulicy. 

 

Szanowni Działkowcy

Dziękuję Wam za trud, zaangażowanie, poświęcenie i ogromną wolę walki, jaką wykazaliście w Warszawie przed sejmem i kancelarią premiera. Dziękuję za powszechne poparcie projektu obywatelskiego ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych i poparcie dla działań Związku.

Dziękuję za wspaniałą postawę, jaką prezentowaliście na manifestacji – godność         i determinację, rozsądek, dyscyplinę i upór, integrację wokół wspólnego celu, jakim jest dobre prawo dla działkowców.

Dziękuję za wspaniałe hasła, które w pełni oddawały to, co myślą działkowcy. Dziękuje w imieniu wszystkich polskich działkowców. Wasza obecność, Wasz trud nie poszedł na marne.

 

Słowa podziękowania kieruję także do okręgowych zarządów i zarządów ROD za dobre przygotowanie swoich delegacji do udziału w manifestacji.

Dziękuję wszystkim za trud i zaangażowanie. Była to jedna z najpiękniejszych            i najbardziej sprawnie przeprowadzonych manifestacji w Warszawie.

 

Drodzy Działkowcy!

Serdecznie Wam dziękuję!

                                                                          

Eugeniusz Kondracki

Załącznik plikowy do pobrania

Podzikowanie_Manifestacja_10.10.pdf

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio