Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Jubileusz 50-lecia ROD "Szafran" w Kłodzku - 30.09.2013

W dniu 07.09. 2013 roku w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Szafran" w Kłodzku odbyły się obchody 50-lecia powstania Ogrodu.

 W uroczystościach uczestniczyli, z ramienia Związku: wiceprezes PZD, prezes Okręgowego Zarządu Sudeckiego Pan Wincenty KULIK i przewodnicząca Okręgowej Komisji Rewizyjnej z Szczawna-Zdroju. Pani Alina ŚLIWKA oraz członek Prezydium Okręgowego Zarządu Sudeckiego Pan Józef BIERNACKI.

 Samorząd terytorialny reprezentował Burmistrz Miasta Kłodzka Pan Bogusław SZPYTMA.

 Uroczystość 50-lecia otworzył prezes Zarządu ROD „Szafran" Pan Ryszard BURZYŃSKI, który po powitaniu gości i przybyłych działkowców, przedstawił rys historyczny powstania Ogrodu „Szafran" oraz jego rozwój na przestrzeni półwieku.

 Następnie głos zabrali przybyli goście, którzy złożyli życzenia działkowcom z okazji Jubileuszu i dalszej owocnej działalności w Ogrodzie.

Pan Prezes Kulik oprócz życzeń i gratulacji wręczył, dwa puchary prezesowi Zarządu ROD, jeden ufundowany przez Krajową Radę PZD, zaś drugi przez Prezydium Okręgowego Zarządu Sudeckiego w Szczawnie - Zdroju.

 W czasie imprezy został przyjęty przez działkowców uczestniczących w Jubileuszu Apel skierowany do posłów PO o wycofanie się z wprowadzonych poprawek do obywatelskiego projektu ustawy, które są niekorzystne dla działkowców.

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio