Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

"Chcą wykonać egzekucję na działkowcach" - 27.09.2013

                                   SZANOWNY  PANIE  PREMIERZE

 

W  26 września  oglądałem  obrady komisji  nadzwyczajnej  w  sprawie  poprawek do projektu  o rodzinnych ogrodach działkowych , z przerażeniem  odniosłem  wrażenie , że posłowie  PO  zachowują się , jakby  wszystkie  rozumy  pozjadali.

Jak można  prawie wszystkie poprawki  zgłoszone  przez  stronę  związku , odrzucać  w  czambuł , czy posłowie PO  mają wiedzę na wszystko , uważam  że ,nie  są   posłami , ale osłami , bo osioł  stanie przy  swoim  i  ryczy, w taki sposób  zachowują się posłowie w komisji pod przewodnictwem  pani Krystyny Sibińskiej.

W  Państwie  demokratycznym  dialog , polega  na konsensusie , a tu niestety  widać gołym  okiem ,że pod przewodnictwem  pana  jako premiera , chcecie zniszczyć ogrodnictwo  w Polsce , nie  zastanawiając się  jakie będą skutki uboczne dla  ludzi , którzy są na emeryturach i rentach , dla bezrobotnych .

Na spotkaniu  z działkowcami , tak wiele pan obiecał  i co  z tego  wynika ‘’obiecanki  to cacanki a głupiemu radość’’ , jak panu nie wstyd , że oszukujecie prawie trzy miliony  ludzi , którzy są   za  utrzymaniem  ogrodów  działkowych  wersji  projektu obywatelskiego .

Szanowny Premierze

Nadchodzą  niedługo wybory  samorządowe  i do Unii Europejskiej  oraz  do sejmu , my działkowcy  zapamiętamy  jakie  piekło  chcecie na  zafundować i na pewno się  zrewanżujemy  i  zrobimy wszystko  aby  tacy nieudacznicy  nie dostali  się do   w/w  instytucji  Państwowych .

Na  pisma które kieruję  do pana, nie ma  żadnych odpowiedzi , a  w  moim przekonaniu jest to  arogancja , pewność  siebie ,że nie ma  potrzeby rozmawiać  z  działkowcem , który krzyczy na pustyni , ale pewnie  się  pan przeliczy , ale będzie  za  późno .

Pozdrawiam  i  ma nadzieję ,że przemówi pan  tym , którzy  chcą  wykonać egzekucję na działkowcach .  Jan Piórkowski  Wrocław  działkowiec

 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio