Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

"Arogancja i lekceważenie ze strony Pani Przewodniczącej Krystyny Sibińskiej oraz posłów PO są przerażające" - 24.09.2013

Nazywam się Małgorzata Konieczna. Jestem działkowcem w ROD „Lenpol" w Szczytnie. Z uwagą śledzę prace podkomisji, zajmującej się nową ustawą działkową, gdyż rozpatruje ona sprawy dotyczące mnie osobiście.

Zdecydowałam się napisać ten list ponieważ nie godzę się na to co się działo podczas prac podkomisji w dniach 10-11 września 2013 roku. Arogancja i lekceważenie ze strony Pani Przewodniczącej Krystyny Sibińskiej oraz posłów PO są przerażające. Nie godzę się na to!

Nie rozumiem czym kieruje się Pani Przewodniczącą, ale na pewno nie dobrem działkowców. Nie godzę się na manipulacje oraz niedopuszczanie do dyskusji nad wnioskami przedkładanymi przez pełnomocników Komitetu. Pełnomocnicy Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej reprezentują również mnie. Są to specjaliści, którzy znają sprawy działkowe bardzo dobrze i jako reprezentanci społeczności działkowej mają prawo brać udział w pracach podkomisji. Dlaczego się ich lekceważy i uniemożliwia pracę dla naszego dobra? W związku z zaistniałą sytuacją nie dziwi mnie, że przedstawiciele Komitetu wyszli z sali obrad. W pełni popieram tę decyzję.

Apeluję również o niedopuszczanie do samowoli przewodniczącej podkomisji i ukrócenie manipulacji jakich dopuszcza się Pani Przewodnicząca!

 

                                                                                                     Z poważaniem

                                                                                                Małgorzata Konieczna

                                                                                                    Jacek Konieczny

                                                                                            z ROD „Lenpol" w Szczytnie

 

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio