Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

„Zapamiętamy tych naszych "przyjaciół" którzy niszczą ruch działkowy” - 13.09.2013

List otwarty do Posłów wszystkich Klubów Poselskich i Rządu RP

 

 

Mamy dość lekceważenia nas, mamy dość arogancji władzy.

Pamiętajcie to my Was powołaliśmy i my możemy Was odwołać. Lekceważycie nas pewni swojej przewagi nad nami. To bardzo złudne uczucie. Zapamiętamy tych naszych "przyjaciół" którzy niszczą ruch działkowy. zapamiętamy i zapłacimy Wam za to.

Wielu z Was panie i Panowie Posłowie RP może czuć się już zwolnionymi. Pamiętajcie jesteście w okresie wypowiedzenia, Wasz czas w Sejmie dobiega końca.

Wyplewimy Sejm jak nasze działki z chwastów. Jest takie powiedzenie że kropla drąży skały. radzę dobrze zastanowić się nad jego sensem.

 Z małego żołędzia wyrasta potężny dąb. Z naszego niezadowolenia i krzywdy też może wyrosnąć potężny ruch i tu już żarty się skończą. Nie można oprzeć się wrażeniu że próbujecie sobie z nas żartować traktując działkowców jak ludzi upośledzonych intelektualnie. Mylicie się i to bardzo się my licie. Posłowie jako przedstawiciele wyborców powinni budować lepsze jutro tych wyborców.

 Niestety w Polsce jest inaczej, tu trzeba zniszczyć to co dobre żeby nie zbudować nic. Nie bierzecie pod uwagę naszych postulatów, nie słuchacie nas. Tak nie powinno się dziać w demokratycznym kraju. I tak jest we wszystkich dziedzinach życia.

Wzywamy do opamiętania się, do zrewidowania swojego stanowiska.

Nie traktujcie nas jak nic nie znaczące śmieci bo my potraktujemy Was jak niepotrzebne chwasty.

 "Kto wiatr sieje ten burzę zbiera"

A Wy Państwo posłowie właśnie to robicie, siejecie wiatr. Burze bywają nieprzewidywalne i lepiej by do nich nie dochodziło. Ale to zależy od Was nie od nas.

  

Z poważaniem

 Barbara Powązka

prezes ROD "Wypalanki"

Częstochowa

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.