Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Informacja ze spotkania Z Burmistrzem Miasta i Gminy Bierutów oraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Środa Śląska - 21.11.2012

W dniu 19 listopada 2012r. z udziałem Prezesa Okręgowego Zarządu PZD we Wrocławiu, Wiceprezesa OZ Jerzego Karpińskiego i przedstawicieli ROD im. „M. Konopnickiej” w  Bierutowie w Urzędzie Miasta i Gminy Bierutów odbyło się spotkanie z Burmistrzem Panem Władysławem Bogusławem Kobiałka.

Tematem spotkania było poparcie i promocja obywatelskiego projektu ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych. Burmistrz Miasta i Gminy zapewnił o pełnym poparciu projektu ustawy a specjalne wystąpienie w tej sprawie prześle do Marszałka Sejmu RP i Klubów Parlamentarnych. Spotkanie odbyło się w przyjaznej i życzliwej atmosferze.

W dniu 20 listopada 2012r. w Urzędzie Miasta i Gminy Środa Śląska odbyło się spotkanie z Burmistrzem Panem Bogusławem Krasuckim. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Okręgowego Zarządu z Prezesem OZ Januszem Moszkowskim, Wiceprezesem OZ Józefem Smolisem i Sekretarzem OZ Barbarą Korolczuk a także przedstawicielami ROD „XX-lecie” w Środzie Śląskiej. Podczas spotkania omówiono zasadność obywatelskiego projektu ustawy i uzyskano ze strony Burmistrza zapewnienie pełnego poparcia dla tej obywatelskiej inicjatywy. Burmistrz Miasta i Gminy w samych życzliwych słowach odnosił się do działalności społecznej w PZD i rodzinnych ogrodach działkowych. Zadeklarował pisemne poparcie dla projektu ustawy, które przekaże do Marszałka Sejmu oraz do Przewodniczących Klubów Parlamentarnych.

 

Prezes Okręgowego Zarządu PZD we Wrocławiu

mgr Janusz  Moszkowski


Zdj. Wikipedia - Rynek w Środzie Śląskiej

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio