Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Dzialkowca w Bydgoszczy - 19.09.2012

            W dniu 15 września 2012r. Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. kpr. BENEDY w Bydgoszczy, zorganizował Dzień Działkowca. W obchodach działkowego święta udział wzięli zaproszeni goście z Okręgowego Zarządu PZD oraz  działkowcy i ich rodziny.

 Po przywitaniu przybyłych osób, okolicznościowy referat wygłosił prezes ROD Lech Studziński w którym przypomniał ideę organizowania Dnia Działkowca. Podziękował za wykazaną jedność i solidarność w obronie praw i wartości obowiązujących w ogrodzie, oraz zaprosił do udziału w pracach nad obywatelskim projektem ustawy o ogrodach działkowych.

            W czasie tej uroczystości nagrodami rzeczowymi zostali uhonorowani działkowcy którzy wyróżnili się szczególną aktywnością oraz dużym zaangażowaniem w pracach społeczno użytecznych na rzecz ogrodu.

            W konkursie na” Najładniejszą działkę w 2012r.” w poszczególnych kompleksach zwycięzcami zostali:

-  w kompleksie I Państwo Felicja i Tadeusz SAŁEK, działka nr 33  - uzyskała 144 punktów na 165 możliwych zgodnie z Regulaminem konkursu.

-  w kompleksie II Państwo  Elżbieta i Kazimierz  KAŚNICCY, działka nr 85 - uzyskała 150 punktów na 165 możliwych zgodnie z Regulaminem konkursu.

-  w kompleksie III Państwo Marianna i Zbigniew  GRABARCZYKOWIE, działka nr 96 -  uzyskała 154 punktów na 165 możliwych zgodnie z Regulaminem konkursu. 

 

Zarząd ROD dla zwycięzców przyznał puchar, dyplom oraz Vademecum działkowca

             Uroczystości przebiegły w atmosferze radości. Były tańce, catering serwował ciasto,  kiełbaski oraz przysłowiowy kufel piwa.

 

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio