Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Działkowca w ROD "Nasz ogródek" w Jaśle - 05.09.2012

Dnia 18 sierpnia 2012 r. w jasielskim ROD „Nasz Ogródek” świętowano Dzień Działkowca. W uroczystości udział wzięli: Agnieszka Sycz – Prezes Okręgowego Zarządu Podkarpackiego PZD w Rzeszowie, Antoni Pikul – Pierwszy Zastępca Burmistrza Miasta Jasła oraz działkowicze Ogrodu.

Tegoroczne święto działkowców było okazją do uroczystego otwarcia nowo wybudowanego Domu Działkowca.

Dla upamiętnienia tego wydarzenia Pani Prezes Agnieszka Sycz uhonorowała Ogród pamiątkową statuetką.

Tradycyjnie, jak co roku zaprezentowano dokonania, jakimi były: budowa Domu Działkowca, remont alejek wewnętrznych oraz ogrodzenia i bramy wjazdowej, zakup nowych narzędzi do wspólnego użytkowania przez działkowców.

Najbardziej aktywni, oddani działkowicze otrzymali podziękowania i gratulacje, a wśród nich kol. Tadeusz Fuk za wielkie zaangażowanie w realizację wyżej wymienionych inwestycji, Stanisław Soczek za szczegółowe zwymiarowanie działek i wykonanie mapy Ogrodu, a także Kazimierz Kozłecki, Adam Jędrysik, Maria Chałupka, Maria Kozłecka i Elżbieta Jędrysik.

Wyróżniającym się działkowcom przyznano odznaczenia „Zasłużony Działkowiec”: Marii Chałupce i Markowi Szopie - odznaki brązowe, Tadeuszowi Fukowi i Tomaszowi Gliwie – odznaki srebrne a Jackowi Kumorowi odznakę złotą. Dyplom Prezydium OZP PZD w Rzeszowie za długoletnie członkostwo i aktywną pracę dla ROD przekazano Panu Adolfowi Podlaskowi.

Wielkie słowa podziękowania przekazano Pani Agnieszce Sycz, za wszystko to co do tej pory zrobiła dla tego ROD.

Uczestnicy spotkania wysłuchali informacji nt. sytuacji w Związku, przekazanej przez Prezes OZP PZD w Rzeszowie, która również złożyła nam serdeczne podziękowania i życzenia dalszych sukcesów i dobrej współpracy z samorządem.

Miłą uroczystość uświetniły listy gratulacyjne od Pani Małgorzaty Chomicz - Śmigielskiej Wojewody Podkarpackiego i Pana Adama Kmiecika Starosty Jasielskiego.

Po zakończeniu części oficjalnej odbyła się biesiada i zabawa ogrodowa.

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio