Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Obradował Okręgowy Zarząd Toruńsko-Włocławski PZD - 21.11.2019

W dniu 18 listopada 2019r. odbyło się 14 posiedzenie Okręgowego Zarządu Toruńsko-Włocławskiego PZD. W zebraniu wzięli udział również: Przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej – Janusz Pączkowski oraz Prezes Rodzinnego Ogrodu Działkowego „1 Maja” w Chełmnie – Andrzej Panek, a także pracownicy biura Okręgu. Posiedzenie otworzył Prezes Okręgu – Piotr Gadzikowski witając członków Okręgowego Zarządu, a także przedstawiając obecną sytuację zarówno w okręgu, jak i w kraju.

Do najważniejszych zagadnień zebrania należało przyjęcie znowelizowanych kryteriów przyznawania i rozliczania dotacji z OZ PZD, omówienie wyników ostatnich kontroli w Rodzinnych Ogrodach Działkowych, a także rozpatrzenie bieżących spraw Okręgu.

W trakcie zebrania powołany został Zarząd Komisaryczny w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Sprzętmel” w Toruniu, którego zadaniem będzie uregulowanie sytuacji związanej z działalnością tegoż ogrodu.

Zebranie Okręgowego Zarządu zakończyło się merytoryczną dyskusją, w trakcie której każdy obecny miał prawo zabrać głos i wypowiedzieć się w interesującej dla niego kwestii, co doprowadziło do owocnej debaty członków Okręgowego Zarządu.

Oliwia Ciechomska – insp. ds. administracyjnych

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio