Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Piknik Rodzinny w ROD „Irys” w Czechowicach-Dziedzicach - 15.07.2019

W słoneczny czerwcowy dzień, na terenie pięknie przystrojonego Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Irys" w Czechowicach-Dziedzicach zorganizowano Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Razem jest lepiej". Drugi rok z rzędu połączono siły Zarządu ROD „Irys " i Zarządu „Centrum" Czechowice-Dziedzice,  po to aby zrobić wspaniałą imprezę dla dzieci i ich rodzin. W pikniku uczestniczyło 88 dzieci wraz z rodzicami i dziadkami.

Animatorzy z Pozytywka Fabryka Dobrych Pomysłów przygotowali mnóstw rodzinnych zabaw  min. puzzle, wyścigi na taczkach i szczudłach. Oprócz fantastycznych, integrujących zabaw i konkursów, było także wiele innych atrakcji  – duża dmuchana zjeżdżalnia, wystawa ptaków, królików, perliczek, papug i gołębi. Dzieci z ogromnym przejęciem i zainteresowaniem korzystały z przygotowanych przez organizatorów propozycji. Wielką frajdę najmłodszym sprawili strażacy, którzy przyjechali wozem bojowym i przygotowali ogromną  pianę, w której dzieci bawiły się do woli.

  

Oprócz zabaw nie zabrakło także poczęstunku. Były kiełbaski z grilla, napoje i lody. Na zakończenie pikniku każde dziecko otrzymało piękny upominek w postaci książki. Prezenty zostały przygotowane przez Iwonę Stępień – prezes Zarządu ROD „Irys” i jednocześnie przewodniczącą Zarządu Osiedla „Centrum” – główną organizatorkę imprezy.

 

Iwona Stępień, Prezes Zarządu ROD „Irys", Czechowice-Dziedzice

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio