Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

ROD "Nad Strumykiem" w Toruniu gościł instruktorów z Okręgu Opolskiego i Toruńsko-Włocławskiego - 12.07.2019

Dnia 6 lipca w naszym Ogrodzie "NAD STRUMYKIEM" w Toruniu gościliśmy uczestników szkolenia "Pszczelarstwo w Ogrodach Działkowych" z Okręgu Opolskiego i Toruńsko-Włocławskiego. Instruktorzy Okręgowi zapoznali się z infrastrukturą Ogrodu, nasadzeniami na działkach i jego zagospodarowaniem.

Goście byli pełni uznania dla włożonej przez działkowców pracy, czystości, porządku, zagospodarowania działek i zangażowania Zarządu w prowadzenie Ogrodu. ROD "Nad Strumykiem" był wielokrotnie laureatem konkursów Okręgowych i Krajowych na najładniejszy Ogród. Po rekonesansie Ogrodu na instruktorów czekała gorąca wojskowa grochówka, kiełbaski z rożna, kawa i słodycze, które przygotował OZ. Po zregenerowaniu sił i krótkim odpoczynku przyszedł na czas na chwilę zabawy przy muzycznych taktach.

Dziękuję działkowcom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie i obsługę wizyty uczestników szkolenia. Nagrodą dla nas jest wyrażone przez gości uznanie i obietnica wdrożenia wyniesionych z wizyty doświadczeń w swoich Ogrodach.

Edward Lange - Prezes ROD "NAD STRUMYKIEM"

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio