Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Dziecka w ROD „Borek” we Wronkach - 17.06.2019

Na Placu Rekreacyjnym w dniu 8.06.2019 roku o godzinie 15.00 odbył się Dzień Dziecka. Zebranych milusińskich i ich opiekunów powitał v-ce Prezes kolega Andrzej Kubiak, dopiero później dołączył Prezes Zbigniew Ferfet, który wcześniej uczestniczył w XI Zjeździe Delegatów PZD w Pile.
Milusińskim zapewniono konkursy zręcznościowe takie jak: rzut lotkami do tarczy, piłeczkami do puszek, oponami do celu, biegi we workach oraz slalom z piłką umieszczoną na taczce. Z zabaw należy wyróżnić: malowanie na foli, rysowanie działki rodziców lub dziadków oraz zabawy edukacyjne, przygotowane przez Nadleśnictwo Wronki. Do dyspozycji dzieciaków były huśtawki, przeciwwaga (ważka), rowerek, hulajnoga oraz mini taczki. Jako atrakcję, należy uznać malowanie buzi dzieciakom przez Magdalenę Ogrodowczyk-Kucza, która również użyczyła nagłośnienia. Najlepsi w konkursach zostali wyróżnieni nagrodami, niezależnie każdy dzieciak otrzymał torbę z upominkiem, ufundowany z kasy związkowej oraz sponsorów.
Sponsorzy i wybitnie udzielający się członkowie otrzymali podziękowanie w formie dyplomu. Serwowano kawę ze słodyczami oraz Hot-Dogi nie tylko dla dzieci, ale również dla ich opiekunów.
Festyn przygotowali członkowie Zarządu oraz zaangażowani członkowie: Wojciech Lewicki, Szymański Tadeusz, Bogusław Lancman, profesjonalnie prowadził i zachęcał do zabawy kol. Kwieciński Jacek. Wsparcie w organizację Dnia Dziecka udzielili: UMiG Wronki pod patronatem burmistrza, Przedsiębiorstwo Komunalne, Starostwo Powiatowe w Szamotułach, Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” we Wronkach i Lasy Państwowe Nadleśnictwo Wronki.
Po uśmiechniętych buziach było widać, że dzieciaki bawiły się dobrze, tym bardziej, że pogoda dopisała. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, tym małym i dużym za stworzenie miłej atmosfery i zapraszamy już za rok.

Zarząd ROD

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio