Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Dziecka w ROD „Budowlaniec” w Grudziądzu - 13.06.2019

8 czerwca 2019 roku w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Budowlaniec” w Grudziądzu zorganizowany został Dzień Dziecka. Z racji faktu, że w tym roku ROD ten obchodzi jubileusz 40-lecia istnienia impreza nabrała szczególnego charakteru. Spotkanie otworzył prezes Janusz Banaszewski.

Pogoda dopisała, a organizatorzy zapewnili wiele atrakcji, które zainteresowanie wzbudziły nie tylko u dzieci. Między innymi spotkanie z żużlowcami, braćmi Lotarskimi z Grudziądzkiego klubu GKM, połączone z możliwością robienia sobie wspólnych zdjęć i rozdawaniem autografów. Ratownicy medyczni opowiadali, na czym polega praca w pogotowiu ratunkowym oraz demonstrowali zasady udzielania pierwszej pomocy. Można było też zajrzeć do wnętrza ambulansu medycznego. Komenda Miejska Policji w Grudziądzu także użyczyła na ten dzień swojego radiowozu.

Dzięki sponsorom imprezy wszystkie dzieci otrzymały darmową watę cukrową i poczęstunek. Mogły się też przenieść w świat gier, zabaw i wielu konkursów, na zwycięzców których czekały wspaniałe nagrody.

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio