Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Narada szkoleniowa dla osób obsługujących w 2019 r. walne zebrania sprawozdawczo-wyborcze w Okręgu Szczecińskim - 17.01.2019

14 stycznia 2019 r. w siedzibie Okręgu w Szczecinie odbyła się narada szkoleniowa dla osób obsługujących w 2019 r. walne zebrania (konferencje) sprawozdawczo – wyborcze w Okręgu Szczecińskim. W naradzie uczestniczyły osoby doświadczone i posiadające wiedzę w zakresie przepisów związkowych tak aby zapewnić działkowcom możliwie jak najlepszą obsługę podczas walnych zebrań.

Na naradzie przedstawiono przygotowane przez Jednostkę Krajową PZD wytyczne dotyczące organizacji oraz przeprowadzania walnych zebrań oraz wzory niezbędnych dokumentów. Dodatkowo prowadzący naradę, dyrektor biura Tomasz Olkuski, położył nacisk na przekazanie zebranym aktualnych problemów Związku oraz działań Związku na rzecz ogrodów i działkowców a także aktualnych problemów rodzinnych ogrodów działkowych z terenu Okręgu Szczecińskiego tak aby mogli oni wraz z działkowcami na walnych zebraniach omówić te problemy i zaprezentować zadania i rolę organów Związku w służbie działkowców.

M. Tera

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio