Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Dzień Dziecka w ROD "Budowlaniec" w Grudziądzu. - 22.06.2018

Jak co roku w ROD „Budowlaniec” w Grudziądzu został zorganizowany przez Zarząd ROD Dzień Dziecka. Uroczystość odbyła się w dniu 10 czerwca 2018 roku, z tą małą różnicą, że w tym roku udało się pozyskać kilku sponsorów dzięki którym zabawa dzieci miała szczególną atrakcyjność.

Dzięki sponsorom, dzieci mogły bawić się oraz brać udział w przeróżnych konkursach i zabawach, w zamian mając możliwość na zdobycie wspaniałych nagród oraz upominków za uczestnictwo. Były takie konkurencje jak: tor przeszkód, malowanie twarzy, sprawnościowe w kilku kategoriach wiekowych. Każdy chętny mógł wziąć udział w konkursie plastycznym.

Dzieci zostały obdarowane słodyczami i watą cukrową oraz mogły liczyć na gości specjalnych, którymi byli Strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Grudziądzu oraz bardzo urokliwy MINIONEK. Odbył się także pokaz zdalnie sterowanych modeli samochodów terenowych.

Słoneczna, upalna pogoda wpłynęła na niespotykanie wysoką frekwencję najmłodszych działkowców naszego ogrodu, a uczestnicy każdej z konkurencji byli wspierani dopingiem swoich najbliższych. Całości towarzyszyła wspaniała rodzinna atmosfera udzielająca się każdemu bez wyróżnienia. Zarząd stanął na wysokości zadania jako organizatorzy, któremu udzielili ogromnego wsparcia niektórzy działkowcy.

 

Współorganizator - Sebastian Wiączek

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio